ରାଜ୍ୟରେ ଜୁନ ୧ ଯାଏଁ ବଢିଲା ଲକଡାଉନ୍ ଅବଧି

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ପାଇକପୁଅ)ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଥିବା କୋରନା ସଂକ୍ରମଣକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖି ରାଜ୍ୟରେ ଲକଡାଉନ ଅବଧିକୁ ଜୁନ ୧ତାରିଖ ଯାଏଁ ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଇଛି ।  ରାଜ୍ୟରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ହାର ୧୦ ହଜାର

Read more

ବଦଳିଲେ ବିଏମସି କମିଶନର

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ପାଇକପୁଅ)ବଦଳିଲେ ବିଏମସି କମିଶନର ପ୍ରେମ୍‌ଚନ୍ଦ୍ର ଚୌଧରୀ।ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ସିଂହକୁ ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଛି । ପ୍ରେମଚନ୍ଦ୍ର ଚୌଧୁରୀଙ୍କୁ ଏବେ ଜିଏ ବିଭାଗର ଓଏସ୍‌ଡି ଭାବେ ଦାୟିତ୍ୱ

Read more

ଆରପାରିରେ ପଦ୍ମବିଭୂଷଣ ରଘୁନାଥ ମହାପାତ୍ର

. ଭୁବନେଶ୍ୱର(ପାଇକପୁଅ)ଅପାରିରେ ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ତଥା ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ଖ୍ୟାତି ସମ୍ପନ୍ନ ଶିଳ୍ପୀ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ରଘୁନାଥ ମହାପାତ୍ର।କୋଭିଡରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ଏମଏସରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିଲେ।ଆଜି ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କର

Read more

ବୁଲା ଗାଈଗୋରୁ ଓ କୁକୁରଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ଦେବାପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିରୁ ୬୦ଲକ୍ଷ ସହାୟତା

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ପାଇକପୁଅ) କୋଭିଡ ସଂକ୍ରମଣକୁ ରୋକିବା ଲାଗି ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ଲାକଡାଉନ ଓ ସଟ ଡାଉନ ଚାଲିଛି।ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ବୁଲା ଗାଈଗୋରୁ ଓ କୁକୁର ମାନେ ଖାଦ୍ୟ ସମସ୍ୟାର

Read more

ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ନେଲେ ମମତା

କୋଲକାତା-(ପାଇକପୁଅ)ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ନେଇଛନ୍ତି ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ ଅଧକ୍ଷା ମମତା ବନ୍ଦୋପାଡ଼ଧ୍ୟାୟ।ଆଜି ବୁଧବାର ଦିନ ୧୦.୪୫ମି. ସମୟରେ ସେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ

Read more

ସ୍ଥଗିତ ରହିଲା ପିପିଲି ଉପ-ନିର୍ବାଚନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର-(ପାଇକପୁଅ)ସ୍ଥଗିତ ରହିଲା ପିପିଲି ଉପ-ନିର୍ବାଚନ।କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବାରୁ ପିପିଲି ଉପନିର୍ବାଚନ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି  । କରୋନାରେ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅଜିତ ମଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ ହେବାର

Read more

ଆଇଏଫଏସ ଅଭୟ ପାଠକଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର

ଭୁବନେଶ୍ୱର:(ପାଇକପୁଅ) ୧୯୮୭ ବ୍ୟାଚର ଆଇଏଫଏସ ଅଭୟକାନ୍ତ ପାଠକଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର ଦିଆଯାଇଛି । ଆୟ ବହିର୍ଭୁତ ସମ୍ପତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଜେଲରେ ଥିବା ଅଭୟ ପାଠକଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର

Read more

ଆଉ ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କୋରନା

ଭୁବନେଶ୍ୱର (ପାଇକପୁଅ)କରୋନା ନେଲା ଆଉ ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ଜୀବନ ।ଟାଇମ୍ସ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଭୁବନେଶ୍ୱର ପ୍ରତିନିଧି ପ୍ରୀତିମାନ ମହାପାତ୍ର ।କୋରନା ରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ଆଜି ଚିକିତ୍ସାଧୀନ

Read more

ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି କୋରନା ନେଲା ୧୧ ଜୀବନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର୦୧/୦୫(ପାଇକପୁଅ)ରାଜ୍ୟରେ କୋରନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବଢୁଥିବା ବେଳେ କୋରନା ଜନିତ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି।ଆଜି ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ୧୧ଜଣଙ୍କର କୋରନା ଯୋଗୁଁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

Read more