ଜଗତସିଂହପୁର ପୋୖରାଞ୍ଚଳ ୭ ନମ୍ବର ୱାର୍ଡରେ ପରିମଳ ଓ ଡ୍ରେନେଜ ବ୍ୟବସ୍ଥା ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ

ଜଗତସିଂହପୁର:ଜଗତସିଂହପୁର ପୋୖରାଞ୍ଚଳ ଅନ୍ତର୍ଗତ ୭ ନମ୍ବର ୱାର୍ଡ ଏକ ମୁଖ୍ୟ ୱାର୍ଡ ଅଟେ । ଏହି ୱାର୍ଡର ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତା ଆଖପାଖ ଅଂଚଳର ଜନସାଧାରଣମାନଙ୍କର ଏକ ମୁଖ୍ୟ

Read more

ଏଲଓସିରେ ଦେଖାଦେଲା ପାକିସ୍ତାନୀ ଯୁଦ୍ଧ ବିମାନ, ହାଇଆଲର୍ଟରେ ସୁରକ୍ଷା ବାହିନୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ପଡୋଶୀ ଦେଶ ପାକିସ୍ତାନ ଏହାର ଘୃଣ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତିହତ କରୁନାହିଁ  । ଦୁଇ ଦେଶ ମଧ୍ୟରେ ଲାଗି ରହିଥିବା ତିକ୍ତତା ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି  । ଜାମ୍ମୁ

Read more

ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ପାଇଁ ବଢିଲା ଅଡୁଆ, ତଦନ୍ତ ଲାଗି ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ପହଞ୍ଚିଲା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍

ବ୍ରହ୍ମପୁର : ବ୍ରହ୍ମପୁରର କୁବେର ଆଇଏଫଏସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସୁପୁତ୍ରଙ୍କ ଟାଟା ମୋଟର୍ସରେ ଚାକିରୀ ଦେବା ଲିଙ୍କ ଓ ଠକେଇ ବାବଦରେ ଅଧିକ ଖୋଳତାଡ ପାଇଁ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଟିମ୍

Read more

ରାଜ୍ୟରେ ଗତ 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ 418 ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ରୋଗୀ ଚିହ୍ନଟ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ କମୁଛି କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ରୋଗୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା । ଗତ 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ରାଜ୍ୟରେ 418 ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରୋଗୀ ଚିହ୍ନଟ

Read more

ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଯାଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ, ରେସ୍ତୋରାଁ ମାଲିକ ଗିରଫ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପର୍କରେ ତିକ୍ତତା ଆସିଥିଲା। କେମିତି ପୁଅ-ବୋହୂ ଭଲରେ ରୁହନ୍ତୁ, ଚିନ୍ତା କରି ଶ୍ବଶୁର ସମାଧାନ ଚାହିଥିଲେ। ସମାଧାନ କରିବା ପାଇଁ ଶ୍ବଶୁରବୋହୂ ପାଖକୁ

Read more

ଅରୁଣାଚଳ ପ୍ରଦେଶ ନିକଟ ବ୍ରହ୍ମପୁତ୍ର ନଦୀରେ ଚୀନ ନିର୍ମାଣ କରୁଛି ବୃହତ୍ତ ଡ୍ୟାମ, ବାଂଲାଦେଶ ଚିନ୍ତିତ

ସୀମାକୁ ନେଇ ପୂର୍ବ ଲଦ୍ଦାଖରେ ଚାଲିଥିବା ବିବାଦ ମଧ୍ୟରେ ଡ୍ରାଗନ ତିବତରୁ ବାହାରିଥିବା ବ୍ରହ୍ମପୁତ୍ର ନଦୀ ଅଥବା ୟାରଲୁଙ୍ଗ ଜାଙ୍ଗବୋ ନଦୀର ନିମ୍ନ ସ୍ରୋତରେ ଭାରତ ସନ୍ମିକଟ

Read more

ଚାଷୀ ଆନ୍ଦୋଳନ: ବିଜେପି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଜେପି ନଡ୍ଡାଙ୍କ ନିବାସରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ

ନୂତନ କୃଷି ଆଇନ ବିରୋଧରେ ଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାରେ ଚାରି ଦିନ ହେବ ଆନ୍ଦୋଳନ ଜାରି ରହିଛି । ପ୍ରଦର୍ଶନକାରୀଙ୍କ ବୁରାଡି ପଡିଆକୁ ଯିବା ପରେ ଆଲୋଚନା ଆରମ୍ଭ

Read more

କାରଗିଲରେ ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ରାହୁଲ ରଏଙ୍କ ବ୍ରେନ ଷ୍ଟ୍ରୋକ

ମୁମ୍ବାଇ: ଫିଲ୍ମ ‘ଆଶିକୀ’ରେ ଅଭିନୟ କରି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥିବା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ରାହୁଲ ରଏଙ୍କ ବ୍ରେନ ଷ୍ଟ୍ରୋକ ହୋଇଛି। କାରଗିଲରେ ସେ ନିଜର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଏଲଏସି:

Read more

ଚାଷୀମାନେ ପାକିସ୍ତାନୀ ନୁହଁନ୍ତି, ସରକାର ସେମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣନ୍ତୁ : ଆନ୍ନା ହଜାରେ

ଦିଲ୍ଲୀ : କୃଷକ ମାନେ ନୂତନ କୃଷି ବିଲ୍ କୁ ବିରୋଧ କରି ସିନ୍ଧୁ ସୀମାରେ ଧାରଣା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି । ଏନେଇ କୃଷକ ସଂଗଠନ ମାନଙ୍କ

Read more

ଛତିଶଗଡ ତାଡମେଟଲା ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ୍ ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟଣା, ଲିକ୍ ହୋଇଥିଲା କୋବ୍ରା ବାହିନୀଙ୍କ ଅପରେସନ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା

ସୁକୁମା : ମାଓବାଦୀମାନେ ଛତିଶଗଡର ସୁକମା ଜିଲ୍ଲାର ତାଡମେଟଲା ନିକଟରେ ଏକ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ୍ ବିସ୍ଫୋରଣ କରି CRPF ର କୋବ୍ରା ଦଳକୁ ବ୍ୟାପକ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି

Read more