ଟ୍ବିଟରରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଭାବେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେଲେ ସୋନୁ ସୁଦ୍- ଟ୍ୱିଟ୍ ସର୍ଭେ

କରୋନା ମହାମାରୀ ଓ ଲକଡାଉନରେ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକ ଏବଂ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ଲୋକେ ଭଗବାନଙ୍କ ଆଖ୍ୟା ଦେଇଛନ୍ତି  । ସୋନୁ ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରାନ୍ତରୁ ଆସିଥିବା ଶ୍ରମିକ ଏବଂ ଶ୍ରମିକ ପରିବାରକୁ ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବରେ ନିଜ ସହର ଏବଂ ଗ୍ରାମକୁ ପଠାଇଥିଲେ। ଏଥିପାଇଁ ସେ ରାଜ୍ୟସ୍ତରରୁ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟସ୍ତର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ମାନ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି।

ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ସୋନୁ ସୁଦ୍ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ସକ୍ରିୟ ଥିଲେ । ‘ଟ୍ୱିଟ୍’ ନାମକ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଆନାଲିଟିକ୍ସ ଫାର୍ମ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି। ଏହି ରିପୋର୍ଟରେ, ବିଭିନ୍ନ ବର୍ଗ ଆଧାରରେ ଟ୍ୱିଟରରେ ବିଶାଳ ସକ୍ରିୟ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରାଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ସୋନୁ ସୁଦ ଚତୁର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି। ରାଜନୀତି, ବ୍ୟବସାୟ, ଓଖର, ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, ଟିଭି, କ୍ରୀଡ଼ାବିତ୍ ସହିତ ବିଭିନ୍ନ ବର୍ଗ ଉପରେ ଆଧାର କରି ଏହି ସଂସ୍ଥା ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିଥିଲା ।

ସୋନୁ ସୁଦ ବଲିଉଡ ବର୍ଗରେ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ହିରୋ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ କରିଛନ୍ତି। ସୋନୁ ସୁଦ୍ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି। ଏହାର ପ୍ରମାଣ ପୁଣି ଥରେ ଆସିଛି । ଯେତେବେଳେ ସୋନୁ ଭାରତୀୟ ଟ୍ୱିଟର ଚାର୍ଟରେ ବଲିଉଡ ବର୍ଗରେ ଏକ ନମ୍ବରରେ ରହିଛନ୍ତି  । ବାସ୍ତବରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆନାଲିଟିକ୍ସ ଫାର୍ମ ‘ଟ୍ୱିଟ୍’ ଟ୍ୱିଟରରେ ପ୍ରକାଶିତ ସକ୍ରିୟତା ଉପରେ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ରିପୋର୍ଟ ପ୍ରକାଶ କରିଛି। ଏହି ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ସୋନୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବଲିଉଡ ବର୍ଗର ଅଗ୍ରଭାଗରେ ରହିଛନ୍ତି। ନଭେମ୍ବର ମାସରେ ସୋନୁଙ୍କ ଯୋଗଦାନ ୧୩ ଲକ୍ଷ ୮୪ ହଜାର ୩୫୩ ହୋଇଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *